Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Telpas

Samlee

Biroja Telpas Bez smalkām detaļām Samlee biroju izstrādāja vienkārša austrumu estētika. Šī koncepcija sakrīt ar strauji augošo pilsētu. Šajā ļoti aktīvajā informācijas sabiedrībā projekts atspoguļo interaktīvās attiecības starp pilsētu, darbu un cilvēkiem - sava veida ciešu aktivitātes un inerces saikni; caurspīdīgs pārklājums; caurlaidība tukša.

Projekta nosaukums : Samlee, Dizaineru vārds : Yongcai Huang, Klienta vārds : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Biroja Telpas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.