Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Parka Sols

Nessie

Parka Sols Šis projekts ir balstīts uz "Drop & Forget" idejas ideju, tas ir, to ir viegli uzstādīt uz vietas ar minimālām uzstādīšanas izmaksām attiecībā uz esošajām pilsētvides infrastruktūrām. Izturīgas, rūpīgi līdzsvarotas betona šķidruma formas rada ieskaujošu un ērtu sēdēšanas pieredzi.

Projekta nosaukums : Nessie, Dizaineru vārds : George Drakakis, Klienta vārds : ICONPOETRY.

Nessie Parka Sols

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.