Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šūpuļkrēsls

xifix2base rocking-chair-one

Šūpuļkrēsls Šūpuļkrēsla dizains ir balstīts uz nepieciešamo fizikas un materiāla minimumu - to realizē viena bezgalīga caurule. Stabilitāti panāk ar cilpas formu. Tālākas konstrukcijas un savienojumi nav nepieciešami. Krēslam nav stūru, tikai izliekumi - harmoniskas līknes. Tas ir plāns un mājīgs šūpuļkrēsls - bez rotājumiem un papildu konstrukcijām. Viņš ir paredzēts relaksējošām zonām, piemēram, viesistabām. Minimālā vienas caurules konstrukcija ir uzreiz redzama.

Projekta nosaukums : xifix2base rocking-chair-one, Dizaineru vārds : Juergen Josef Goetzmann, Klienta vārds : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Šūpuļkrēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.