Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atzveltnes Krēsls

xifix2base arm-chair-one

Atzveltnes Krēsls Atzveltnes krēsla dizains ir balstīts uz nepieciešamo fizikas un materiāla minimumu - to realizē viena bezgalīga caurule. Stabilitāti panāk ar cilpas formu. Tālākas konstrukcijas un savienojumi nav nepieciešami. Tas ir mājīgs atzveltnes krēsls - bez rotājumiem un papildu konstrukcijām. Tas sastāv no metāla statīva un sēdekļa, kas āra apstākļos ļauj izmantot dažādus materiālus, piemēram, koku, metālu, ādu, audumu vai Rattan. Viņš ir paredzēts relaksējošām zonām, piemēram, viesistabām, uzgaidāmajām zonām, birojiem un atpūtas telpām - gan iekšpusē, gan ārpusē.

Projekta nosaukums : xifix2base arm-chair-one, Dizaineru vārds : Juergen Josef Goetzmann, Klienta vārds : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Atzveltnes Krēsls

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.