Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvās Mūzikas Bārs

Lido Cafe

Dzīvās Mūzikas Bārs Pirmais stāvs ir zemūdens pieredze, bet otrais stāvs ir virs ūdens. Zemūdens pieredzē ietilpst gaismas orgāns kā skatuves fons, DMX LED aizmugures apgaismoti kustīgi zivju mēroga stikla stieni, Zivju formas DMX LED zīda laternas, Zivju tvertnes logu atvērumos, un visa telpa ir apgaismota ar H2O efekta gaismām. Otrajā stāvā meža sienas sienā ir iestrādātas plānas vertikālas spoguļa sloksnes ar nejaušu atstatumu. Lāzera gaismas un kustība atspoguļojas spoguļa joslās un pārspīlē kustības sajūtu, vienlaikus ierosinot saules gaismu caur kokiem

Projekta nosaukums : Lido Cafe, Dizaineru vārds : Mario J Lotti, Klienta vārds : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Dzīvās Mūzikas Bārs

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.