Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Golfa Kluba Atpūtas Telpa

Birdie's Lounge

Golfa Kluba Atpūtas Telpa Golfa kluba atpūtas telpa tika projektēta un uzbūvēta 6 nedēļās, atklāšanas dienā. Tam bija jābūt arī skaistam, funkcionālam kā atpūtas telpai un atbilstošam gadījuma rakstura golfa sacensību balvu pasniegšanas ceremonijām un citiem mazākiem pasākumiem. Trīspusīgai stikla kastei golfa laukuma vidū šī pieeja bārā ievada zaļumus, debesis un zināmu golfu, mēbeļu krāsās un kursa atspoguļojumus mozaīkas spoguļa aizmugurējā joslā. Skats no ārpuses ļoti lielā mērā ir interjera dizaina un pieredzes sastāvdaļa.

Projekta nosaukums : Birdie's Lounge, Dizaineru vārds : Mario J Lotti, Klienta vārds : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Golfa Kluba Atpūtas Telpa

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.