Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Auskari

Reflection

Auskari Kas es esmu? Šis ir jautājums, kuru mēs apsvērsim visu dzīvi.Šis jautājums bija mūsu dizaina galvenā uzmanība. Šie auskari ir kā jūsu sejas atspulgs un varbūt ir vispersoniskākie auskari, kādi vien var būt.Arī šie auskari var būt pārdomas par to, kas jums patiktu. Piemēram, šajā projektā viens no auskaru formas profiliem bija Džona Lenona izstrādāts, kurš nekad neaizmirsīs savas domas, jūtas un seju.

Projekta nosaukums : Reflection, Dizaineru vārds : Zohreh Hosseini, Klienta vārds : MICHKA DESIGN.

Reflection Auskari

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.