Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Brilles

Mykita Mylon, Basky

Brilles MYKITA MYLON kolekcija ir izgatavota no viegla poliamīda materiāla ar izcilu individuālu pielāgojamību. Šis īpašais materiāls tiek izveidots pa slāņiem, pateicoties selektīvās lāzera aglomerācijas (SLS) metodei. Pārinterpretējot tradicionālo apaļo un ovālo apaļo panto briļļu formu, kas bija modē pagājušā gadsimta 30. gados, BASKY modelis šai briļļu kolekcijai, kas sākotnēji bija paredzēta izmantošanai sportā, piešķir jaunu seju.

Projekta nosaukums : Mykita Mylon, Basky, Dizaineru vārds : Mykita Gmbh, Klienta vārds : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Brilles

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.