Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Sols

Eternity

Pilsētas Sols Divvietīgs sols, kas izgatavots no šķidra akmens. Divas izturīgas vienības nodrošina ērtu un aptverošu sēdēšanas pieredzi, un vienlaikus tās rūpējas par sistēmas stabilitāti. Soli galus novieto tā, lai neitralizētu vismazāko kustību. Tas ir sols, kas respektē esošo pilsētvides infrastruktūru. Tiek ieviesta ērta uzstādīšana uz vietas. Stiprināšanas punkti vairs nav nepieciešami, vienkārši nometiet un aizmirstiet. Uzmanieties, astoņpadsmit gadi ir tuvu. Ak jā.

Projekta nosaukums : Eternity, Dizaineru vārds : George Drakakis, Klienta vārds : Escofet.

Eternity Pilsētas Sols

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.