Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Man Hing Bistro

Restorāns Man Hing Bistro, kas pasniedz Honkongas tējas restorāna ēdienkarti, ir gadījuma ēdamistabas vieta Nan Šanas apgabalā, Šenženā. Restorāns atrodas pirmajā stāvā un ir savienots ar zemes līmeņa ieeju ar kāpnēm. Iedvesmojoties no izkārtojuma leņķa, mēs spēlējamies ar dažādām svītrām un saliekam tās dažos trīsstūrveida modeļos, kas restorānā ir raksturīgi. Pienaini brūnu sēdvietu un kokmateriālu / melnu spoguļu apdari ieskauj alumīnija svītras, kas ietina pa kāpnēm līdz kases skapim, noteikti ir acij tīkama vieta.

Projekta nosaukums : Man Hing Bistro , Dizaineru vārds : Chi Ling Leung, Klienta vārds : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restorāns

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.