Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dizaina / Pārdošanas Izstāde

dieForm

Dizaina / Pārdošanas Izstāde Izstāde "dieForm" padara tik novatorisku gan dizainu, gan jauno darbības koncepciju. Visi virtuālās izstāžu zāles izstrādājumi ir fiziski apskatāmi. Apmeklētājus nenovērš uzmanību no produkta ne reklāmas, ne tirdzniecības darbinieki. Papildu informāciju par katru produktu var atrast multimediju displejos vai izmantojot QR kodu virtuālajā izstāžu zālē (lietotnē un vietnē), kur produktus var pasūtīt arī uz vietas. Koncepcija ļauj demonstrēt aizraujošu produktu klāstu, vienlaikus uzsverot produktu, nevis zīmolu.

Projekta nosaukums : dieForm, Dizaineru vārds : Gessaga Hindermann GmbH, Klienta vārds : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Dizaina / Pārdošanas Izstāde

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.