Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionālas Mēbeles

Screw Chair

Daudzfunkcionālas Mēbeles Mūsdienu riskantajā dzīvē vidusšķiras un maznodrošinātās sabiedrības daļas tiek pakļautas ekonomiskākajam spiedienam, tāpēc viņus vairāk interesē vienkāršas, lētas un lietotas mēbeles, nevis eleganti dizaini. lieto, kas palielina nepieciešamību pēc daudzu produktu lietošanas. Galvenais šī dizaina pielietojums ir krēsls. Pārvietojot krēsla daļas, kas savienotas ar skrūvēm, pārējās izmanto, piemēram, galdu un plauktu, kāds mums varētu būt. Turklāt krēsla daļas var savākt kastē, kas ir galvenā šī dizaina sastāvdaļa.

Projekta nosaukums : Screw Chair, Dizaineru vārds : Arash Shojaei, Klienta vārds : Arshida.

Screw Chair Daudzfunkcionālas Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.