Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzert Kafiju Un Apakštase

LOA Coffee Cup

Dzert Kafiju Un Apakštase Kafijas dzeršana iezīmē dienas sākumu, ir iegansts tikšanās un nosaka pusdienu beigas, neaizmirstot, ka dažiem tas nozīmē pagarināto darba un mācību stundu sākumu. Dzīvošana, darbs un izklaide ir telpas un aktivitātes, kas saistītas ar kafijas dzeršanu. Tāpēc tasītes dizains ir nepārtraukta plakne, kuras oficiālais izteiciens ir "origami" tehnika.

Projekta nosaukums : LOA Coffee Cup, Dizaineru vārds : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Klienta vārds : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Dzert Kafiju Un Apakštase

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.