Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālā Video Apraides Ierīce

Avoi Set Top Box

Digitālā Video Apraides Ierīce Avoi ir viens no Vestel jaunākajiem viedtālruņu komplektiem, kas galvenokārt nodrošina digitālās apraides tehnoloģiju TV lietotājiem. Avoi vissvarīgākais raksturs ir "slēpta ventilācija". Slēpta ventilācija ļauj radīt unikālus un vienkāršus dizainus. Izmantojot Avoi, papildus digitālo kanālu skatīšanai HD kvalitātē var klausīties arī mūziku, skatīties filmas un skatīties fotogrāfijas un attēlus televizora ekrānā, vienlaikus kontrolējot šos failus, izmantojot lietotāja interfeisa izvēlni. Avoi operētājsistēma ir Android V4.2 Jel

Projekta nosaukums : Avoi Set Top Box, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Digitālā Video Apraides Ierīce

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.