Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālā Video Apraides Ierīce

Tria Set Top Box

Digitālā Video Apraides Ierīce Tria ir viens no jaunākajiem Vestel Smart Set Top Box, kas nodrošina digitālās apraides tehnoloģiju TV lietotājiem. Trija vissvarīgākais varonis ir "slēpta ventilācija". Slēpta ventilācija ļauj radīt unikālus un vienkāršus dizainus. Tomēr plastmasas apvalka iekšpusē ir metāla korpuss, kuru izmanto, lai novērstu izstrādājuma pārkaršanu. Citas kastes tehniskās īpašības ir; tas nodrošina pilnīgas tehnoloģiskās funkcijas, piemēram, dažādu multivides (mūzikas, video, foto) atskaņošanu, izmantojot internetu un personīgās multivides krātuves. Tria operētājsistēma ir Android V4.2 Jelly Bean sistēma.

Projekta nosaukums : Tria Set Top Box, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Digitālā Video Apraides Ierīce

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.