Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vadītā Televīzija

XX240 BMS SNB LED TV

Vadītā Televīzija XX240 LED televīzijas sērijās ietilpst 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" no vispieejamākajiem vidēja lieluma televizoriem ar visaugstākā segmenta liela izmēra televizoriem ar vienādu dizaina ideju, kas piedāvā vairākas iespējas. Displeja dizains pieder arī ražošanas uzņēmumam, un tas ir salikts ar BMS metodiku. Displeja metāls ir krāsots ar augstas kvalitātes krāsu, jo dizains atstāj rāmja laukumu atvērtu un ierāmē tikai ar aizmugurējā vāka sienas biezumu. Tātad televizors, šķiet, ir pārklāts tikai ar plānu rāmi un apgaismotu logotipa laukumu zemāk.

Projekta nosaukums : XX240 BMS SNB LED TV, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Vadītā Televīzija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.