Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) unikāls dizains 2) plašs nerūsējošā tērauda lietojums 3) ar rokām izpūsts stikls, kas paredzēts maksimālam dūmu / šķidruma kontaktam 4) smidzinātājs starplikas galā vēl lielākam dūmu / šķidruma kontaktam 5) vārsts var tikt aizstāts ar otru šļūteni 6) tabakas trauks ir veidots tā, lai ilgāk dūmotu, tomēr tas novērš tabakas pārkaršanu, tabaka nav jānospriež 7) visi savienojumi ir pieskrūvējami un hermētiski 8) šļūtene no pārtikas kvalitātes silikona atšķirībā no tradicionālajām šļūtenēm to var daudz mazgāt ar nav rūsas vai puves riska, silikons neuzsūc garšas

Projekta nosaukums : Shapes hookah, Dizaineru vārds : Shapes, Forta Group llc, Klienta vārds : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.