Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

sa.de01

Lampa Sāra Dehandsšūtere rada organiskas formas, kuras diez vai varēja noformēt uz papīra, jo tās tieši izriet no materiāla īpašībām. Audums, kas izstiepts virs izliekta stieņa, iegūst dabisku un elegantu čaļa formu. Asimetriskās formas dēļ tas no katra viedokļa parādās atšķirīgi, liekot domāt par pastāvīgu pārvietošanos. Kaltu reproducē veidnē, pastiprinātā ģipsī. Gaisma tiek atstarota no necaurspīdīgās baltas iekšējās virsmas, veidojot titilējošu chiaroscuro, akcentējot ļoti tekošo formu. Lampu aptur ar metāla stieni, kas uztur formu līdzsvarā

Projekta nosaukums : sa.de01, Dizaineru vārds : Sarah Dehandschutter, Klienta vārds : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lampa

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.