Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kulonu Gaisma

Prometheus ILight

Kulonu Gaisma Projekts atspoguļo brīdi, kad Prometejs nozaga zināšanas no dieviem, lai viņš varētu tās dalīties ar cilvēci. Tas ir paredzēts, lai kalpotu kā aizsargājošs apvalks. Sfēras gaisma ir silta, jo tā ir tikai neliela daļa. Kubs attēlo avotu, pašus dievus un ir aprīkots ar gaismas diožu sloksni, kas rada aukstu gaismu, robežu starp diviem esības un uztveres līmeņiem.

Projekta nosaukums : Prometheus ILight, Dizaineru vārds : Ionut Sur, Klienta vārds : Ionut Sur.

Prometheus ILight Kulonu Gaisma

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.