Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izkārnījumi

Musketeers

Izkārnījumi Vienkārši. Elegants. Funkcionāls. Musketieri ir trīs kāju izkārnījumi, kas izgatavoti no metāla pulvera pārklājuma un ir saliekti formā ar lāzeru izgrieztām koka kājām. Trīs kāju pamatne ir ģeometriski pierādīta kā daudz stabilāka un tai ir vismazākās iespējas pataustīt nekā ar četrām. Ar lielisku līdzsvaru un funkcionalitāti musketieru elegance tās modernisma izskatā padara to par perfektu gabalu, kas atrodas jūsu istabā. Uzziniet vairāk: www.rachelledagnalan.com

Projekta nosaukums : Musketeers, Dizaineru vārds : Rachelle Dagñalan, Klienta vārds : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Izkārnījumi

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.