Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atvāžamais Piezīmju Grāmatiņa Izglītībai

Pupil 107

Atvāžamais Piezīmju Grāmatiņa Izglītībai 107. skolēns: nākamais solis turpmākajā izglītībā. Iedvesmojošas zināšanas vēl nekad nav bijušas tik vienkāršas. 107. skolēns pēta plašo jauno iespēju pasauli mācībām. Apvienojot visprogresīvāko HD standartu dizainu ar Windows 8 šķidruma veiktspēju, Skolēns 107 ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu studentu vajadzības visā pasaulē. Laipni lūdzam augstākās kvalitātes izglītībā.

Projekta nosaukums : Pupil 107, Dizaineru vārds : Jp Inspiring Knowledge, Klienta vārds : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Atvāžamais Piezīmju Grāmatiņa Izglītībai

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.