Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šūpuļzirgs Un Slidkalniņš

2-in-1 Slide to Rocker

Šūpuļzirgs Un Slidkalniņš 2-in-1 Slide to Rocker viegli pāriet no rokera uz slaidu, lai piedāvātu divus jautrus spēles veidus. Bīdāmajā režīmā ir teksturētas pakāpieni un rokturi ar drošu saķeri, kā arī iesācējiem viegli slīps 32 collu (81 cm) slidkalniņš; šūpuļzirgu režīmā īpaši plata pamatne un rokturi ar drošu saķeri nodrošina drošību šūpojot. Šis produkts ir ideāls izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Izmēri: Bīdāms: 33,3 "D x 19,7" L x 20,4 "H (85D x 50 W x 52 H cm) Rocker: 32" D x 19,7 "W x 20,4" H (81 D x 50 W x 52H cm) Piemērots 1,5 līdz 3 gadu vecumam.

Projekta nosaukums : 2-in-1 Slide to Rocker, Dizaineru vārds : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Klienta vārds : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Šūpuļzirgs Un Slidkalniņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.