Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Chromosome X

Pusdienu Galds Pusdienu galds, kas paredzēts sēdvietām astoņiem cilvēkiem, kuri mijiedarbojas bultu izvietojumā. Augšdaļa ir abstrakts X, kas izgatavots no diviem dažādiem gabaliem, ko akcentē dziļa līnija, bet tas pats abstraktais X ir atspoguļots uz grīdas ar pamatnes struktūru. Baltā konstrukcija ir izgatavota no trim dažādiem gabaliem, lai tos būtu viegli salikt un transportēt. Turklāt tika izvēlēts tīkkoka finiera un baltas krāsas kontrasts pamatnei, lai apgaismotu apakšējo daļu, vairāk akcentējot neregulāras formas virsu, tādējādi sniedzot mājienu dažādu lietotāju mijiedarbībai.

Projekta nosaukums : Chromosome X, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : BllendDesignOffice.

Chromosome X Pusdienu Galds

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.