Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ziemassvētku Kartīte

Season´s Greetings

Ziemassvētku Kartīte Papīrs ir izgatavots no 100% kokvilnas, kam pēc mīkstuma ir patīkams pieskāriens, uzsverot saikni ar modi. Skaidrais un stilistiskais kartes noformējums uzsver CBR kā vadošā mūsdienu sieviešu ikdienas apģērba uzņēmuma identitāti. Rūdolfs, ziemeļbriedis, ar sarkanu degunu, apvieno biznesu un Ziemassvētkus: No pirmā acu uzmetiena viņa ragi nav mainījušies, tikai otrajā skatā ir parādīts pakarotāja veiktais nelielais mērogs. Blakus šai detaļai šalle atklāj modes firmas raksturu.

Projekta nosaukums : Season´s Greetings, Dizaineru vārds : Jens Lattke, Klienta vārds : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Ziemassvētku Kartīte

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.