Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aktīvais Skaļrunis

db60

Aktīvais Skaļrunis Db60 aktīvais skaļrunis ir patiesi izstrādāts mobilo ierīču lietotājiem. Skaļruņa db60 stils ir balstīts uz ziemeļvalstu dizaina valodas mantojumu un vienkāršību. Lietošanas ērtums atspoguļojas oriģinālajā formā un minimālisma īpašībās. Skaļrunim nav pogu, un tīrais dizains padara to piemērotu montāžai visur, kur nepieciešama lieliska skaņa. Db60 atrodas uz robežas starp mājas audio un interjera dizainu.

Projekta nosaukums : db60, Dizaineru vārds : DNgroup Design Team, Klienta vārds : DNgroup.

db60 Aktīvais Skaļrunis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.