Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Datora Pele

Snowball

Datora Pele Sniega bumba ir paredzēta darbībai pretējā veidā attiecībā uz parasto peles lietošanu. Ierīcei ir vienkārša, bet uzkrītoša forma, kas papildināta ar unikālu komandējošo vienību, un to var pielāgot gan pēc alternatīvajiem gadījumiem, gan komandējošās vienības krāsu opcijām, kā arī ar dažādām funkcijām, kuras gūst labums no dizaina un darbības principa. Ar iestrādātu iekšējo sistēmu, kurā ir divi optiskie izsekotāji, sniega pikas sliežu ceļa virsmas ir divās perpendikulārās plaknēs. Šī spēja atbrīvo lietojumu, pilnībā pielāgojot lietotāja pieredzi.

Projekta nosaukums : Snowball, Dizaineru vārds : Hakan Orel, Klienta vārds : .

Snowball Datora Pele

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.