Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Piķis + Rullis + Gps Ierīce

Trail Ranger

Piķis + Rullis + Gps Ierīce Kāpēc taku kartes ir plakanas, kad takas nav? Pirmais pasaules koncepcijā Trail Ranger ļauj GPS kartē reģistrēt apvidus automašīnas kāpšanas, nolaišanās un apgāšanās leņķus un dalīties tajā ar citiem apvidus autovadītājiem visā pasaulē. Izmantojot mūsu AXYZ-maps platformu, Trail Ranger sniedz jums arī pielāgotu apgāšanās brīdinājumu, kad jūsu iekārta noliecas pārāk bīstami. Tagad parādiet pasaulei ārprātīgos leņķus, kurus iekarojat! Tā kā jūsu pasaule nav plakana! Lai iegūtu papildinformāciju par Trail Ranger un lejupielādētu kā iPhone / iPad lietotni, lūdzu, apmeklējiet vietni: http://puckerfactors.com/trailranger

Projekta nosaukums : Trail Ranger, Dizaineru vārds : Anjan Cariappa M M, Klienta vārds : Muckati SDD.

Trail Ranger Piķis + Rullis + Gps Ierīce

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.