Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Koka Karote

Balance

Koka Karote Ideāli veidota un līdzsvarota ēdiena gatavošanai šī ar rokām cirstā karote no bumbieru koka bija mans mēģinājums no jauna definēt virtuves trauku dizainu, izmantojot vienu no vecākajiem cilvēces izmantotajiem materiāliem - koku. Karotes trauks bija asimetriski izgriezts, lai ietilptu vārīšanas trauka stūrī. Rokturis tika veidots ar smalku izliekumu, kas padara ideālu formu labās rokas lietotājam. Purpursarkanā ieliktņa sloksne nedaudz palielina raksturu un svaru karotes roktura daļai. Plakanā virsma roktura apakšā ļauj karotei pats uz galda stāvēt.

Projekta nosaukums : Balance, Dizaineru vārds : Christopher Han, Klienta vārds : natural crafts by Chris Han.

Balance Koka Karote

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.