Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Parka Sols

S-Clutch

Parka Sols S-sajūga sols savu vārdu ir ieguvis no sajūga maisiņiem, jo tas iedvesmo stilīgu ikonu un nozīmīgo ieguldījumu aksesuāru veidošanā un stila veidošanā. S nāk no patversmes, klaiņojošajiem, ielas, saules un kosmosa. Tas ir sols, kas tiecas pilsētas skatus papildināt ar krāsaināku un cilvēcīgāku akcentu, ņemot vērā harmoniskas simbiozes un eksistences pamatvērtības. Lai arī tas izmanto dīvainu krāsu, kas atrodams bērna istabā, tas veicina rotaļīgu pieeju pilsētas dzīvei, kas burtiski ir jāuztver nopietni.

Projekta nosaukums : S-Clutch, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : BllendDesignOffice.

S-Clutch Parka Sols

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.