Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaslietas-Auskari

Eclipse Hoop Earrings

Rotaslietas-Auskari Ir viena parādība, kas pastāvīgi apstādina mūsu uzvedību, apturot mūs mirušos savās sliedēs. Saules aptumsuma astroloģiskā parādība cilvēkus ir ieintriģējusi jau no agrīnajiem cilvēces laikiem. Kopš pēkšņas debesu satumšanas un saules izplūšanas ir radusies gara iztēle no bailēm, aizdomām un brīnumiem. Saules aptumsumu satriecošā daba atstāj paliekošu iespaidu uz mums visiem. 18K baltā zelta dimanta aptumsuma stīpu auskari iedvesmoja 2012. gada saules aptumsums. Dizains mēģina attēlot saules un mēness noslēpumaino dabu un skaistumu.

Projekta nosaukums : Eclipse Hoop Earrings, Dizaineru vārds : Takayas Mizuno, Klienta vārds : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Rotaslietas-Auskari

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.