Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendārs Portāla vietnei izstrādāts un izveidots unikāls un rotaļīgs reklāmas kalendārs, kas izmanto papīra faktūras un pārdomā funkcionalitāti. Šis 2013. gada izdevums ir kalendārs un grafiku veidotājs, kas apvienots vienā telpā ar vietu rakstīšanai visa gada plānos un ikdienas grafikos. Tika rūpīgi izvēlēts biezs kalendāra papīrs un lēts papīrs, kas ir piemērots grafiku sastādītāja piezīmju pierakstīšanai, un izveidotais kontrasts der kalendāra noformējumam. Papildinātā grafika organizatora funkcija padara to par perfektu kā lietotājam draudzīgu galda kalendāru.

Projekta nosaukums : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Kalendārs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.