Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elektriskās Kontaktligzdas Dizains

Easy Socket

Elektriskās Kontaktligzdas Dizains Šīs problēmas pamatā ir invalīdi, vecāki cilvēki, pagaidu invalīdi un arī veseli cilvēki. Tomēr mana mērķauditorija bija tie, kuriem trūkst roku, roku, pirkstu vai īslaicīgu invalīdu, proti, tie, kuri nespēj normāli lietot ( klasiskā) kontaktligzda un kontaktdakša.Šīs kontaktligzdas dizains ierīcē, kuru mana mērķauditorija varētu viegli izmantot, izmantojot elkoņu, roku malu, kāju pirkstus, papēdi, roku, kā šie ir mana mērķauditorija.Mēģināju izveidot “universālu” Dizains ".

Projekta nosaukums : Easy Socket, Dizaineru vārds : Akin Kayiket, Klienta vārds : .

Easy Socket Elektriskās Kontaktligzdas Dizains

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.