Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība, Grāmatnīca

World Kids Books

Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība, Grāmatnīca Vietējais uzņēmums iedvesmoja izveidot ilgtspējīgu, pilnībā funkcionējošu grāmatnīcu ar nelielu pēdas nospiedumu, RED BOX ID izmantoja “atvērtās grāmatas” jēdzienu, lai izstrādātu pavisam jaunu mazumtirdzniecības pieredzi, kas atbalsta vietējo sabiedrību. World Kids Books atrodas Vankūverā, Kanādā, vispirms ir izstāžu zāle, otrā - mazumtirdzniecības grāmatnīca, bet trešā - tiešsaistes veikals. Drosmīgais kontrasts, simetrija, ritms un krāsu pops piesaista cilvēkus un rada dinamisku un jautru telpu. Tas ir lielisks piemērs tam, kā biznesa ideju var uzlabot, izmantojot interjera dizainu.

Projekta nosaukums : World Kids Books, Dizaineru vārds : Maria Drugoveiko, Klienta vārds : World Kids Books.

World Kids Books Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība, Grāmatnīca

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.