Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vizuālā Identitāte

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuālā Identitāte Le Coffret ir burvīgas dizaina gultasvietas un brokastis Aostas ielejas centrā. Projekts tika izstrādāts, absolūti ievērojot autentisko stilu: tāpēc akmens sienas, koka sijas un antīkās mēbeles. Aplis, kas simbolizē debesis virs trīsstūra, kas apzīmē kalnu, kur atrodas B&B, no idejas par cilvēka pacelšanos debesīs. Onciale fonts, kas pārskatīts mūsdienīgā versijā, lai atcerētos ielejas ķeltu izcelsmi, pareizi līdzsvaro un atbalsta spēcīgu un svarīgu simbolu, lai beidzot iegūtu viegli identificējamu un viegli uztveramu logotipu.

Projekta nosaukums : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Dizaineru vārds : Laura Ferrario, Klienta vārds : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Vizuālā Identitāte

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.