Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains

ZEUS

Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains Košļājamās gumijas iepakojuma dizains. Šī dizaina jēdziens ir "jutīguma stimulēšana". Produktu mērķi ir vīrieši divdesmitajos gados, un šie novatoriskie dizaini palīdz viņiem instinktīvi izvēlēties produktus veikalos. Galvenie attēli izsaka iespaidīgu dabas parādību pasaules skatījumā, kas ir saistīta ar katru garšu. THUNDER SPARK - maigs un aizraujošs aromāts, SNOW STORM - saldēšanai un spēcīga dzesēšanas garša, bet RAIN SHOWER - samitrinātas, sulīgas un ūdeņainas aromāts.

Projekta nosaukums : ZEUS, Dizaineru vārds : Yoichi Kondo, Klienta vārds : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.