Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle

From The Nature

Izstāžu Zāle Vieta, kas attēlo dabu, kas pretojas cilvēkiem, lai patērētu sevis eksistenci. Vietā dabīgais koks, kas aprobežojas ar betona faktūru, izkļūst no netīrās betona tekstūras un paceļas līdz ziliem griestiem, kas simbolizē debesis vietas stūrī. Celšanās apņem vietu kā tīkls un it kā pretotos pieskārienam. Šī ideja pārklājas ar ikdienas apavu loģiku, kas tiek demonstrēti izstāžu zālē. Ekskluzīvie vizuālie noformējumi, kas tika izmantoti uz sienām, nozīmē dabas piesārņojumu. Caurspīdīgas epoksīda biezums ir 4 mm, un tas pārklāj sauszemes, tāpēc tas imitē intensīvu ūdens slāni.

Projekta nosaukums : From The Nature, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Nature Izstāžu Zāle

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.