Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

dog-commode

Kumode Šis kumode ārēji ir līdzīgs sunim. Tas ir ļoti priecīgs, bet tajā pašā laikā ļoti funkcionāls. Šīs kumodes iekšpusē atrodas trīspadsmit dažāda lieluma kastes. Šī kumode sastāv no trim atsevišķām daļām, kas ir savienotas kopā, veidojot vienu unikālu lietu. Oriģinālās kājas rada stāvoša suņa ilūziju.

Projekta nosaukums : dog-commode, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

dog-commode Kumode

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.