Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

shark-commode

Kumode Kumode apvienota ar atvērtu plauktu, un tas rada kustības sajūtu, un divas daļas padara to stabilāku. Dažādu virsmu un krāsu izmantošana ļauj radīt atšķirīgu noskaņu, un to var uzstādīt starp dažādiem interjeriem. Slēgtā kumode un atvērtais plaukts rada ilūziju par dzīvu būtni.

Projekta nosaukums : shark-commode, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

shark-commode Kumode

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.