Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Virtuves Piederumu Komplekts

MiMì

Virtuves Piederumu Komplekts Mimì vienkāršs dizains ar tīru griezuma ģeometriju atklāj ļoti ērtu lietošanu. Rokturiem ir būtiska, bet mezglaina forma, kas izceļas ar matētu pelēku die-cast alumīnija korpusu un nodrošina stingru saķeri, pat ja tie ir mitri vai taukaini. Vienreiz uzvilkta tērauda skice, kas izmanto neadhezīvās virtuves traukus, nav vajadzīga papildu savienojums. Elastīga metāla elastība tiek izmantota, lai iegūtu mājīgu saķeri: ja to nospiež, rokturi viegli maina savu formu un ir piemēroti katra lietotāja satvērienam. Pannas rokturis ar izliektu stiepli maina arī tā formu. Minimāls dizains veicina ergonomikas uzlabošanu .:: Bez materiāla var izdarīt vēl un vēl labāk:

Projekta nosaukums : MiMì, Dizaineru vārds : Gian Piero Giovannini, Klienta vārds : urge design.

MiMì Virtuves Piederumu Komplekts

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.