Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

ajando Next Level C R M

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija ajando Loft Concept: Informācija ir mūsu Visuma būvmateriāls. Manheimas ostas rajonā, Vācijā, ir izveidots ļoti neparasts bēniņi. Pilna ajando komanda tajā dzīvos un strādās, sākot ar 2013. gada janvāri. Ar bēniņu korporatīvās arhitektūras koncepciju aizvien ir arhitekts Pēteris Staseks un arhitektu birojs loftwerk, kas atrodas Karlsrūē. To iedvesmoja Wheeler kvantu fizika, Jozefa M. Hofmaņa arhitektūra un, protams, ajando informācijas ekspertīze: "Informācija padara pasauli apļveida kārtu". Ilonas Koglinas bezmaksas žurnālistes teksts

Projekta nosaukums : ajando Next Level C R M, Dizaineru vārds : Peter Stasek, Klienta vārds : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.