Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kupola Māja

Easy Domes

Kupola Māja Easy Domes dizains un uzbūve ir Ikozaedrs, šeit izgriezts virsotnes un pārveidots par 21 koka sekciju. Dizains, interjers, materiāli kā krāsa un vispārīgais pielāgojums apkārtnei, konstrukcijai un ilgtspējīgajām vajadzībām piedāvā interjera iekārtojumus plašam lietotāju lokam. Koncepcija pievilcīga videi draudzīgai ēkai, māju celtniekiem un ilgtspējīgai dzīvei. Var būvēt visās klimata zonās un izturīgs pret zemestrīcēm un viesuļvētrām.

Projekta nosaukums : Easy Domes, Dizaineru vārds : KT Architects, Klienta vārds : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Kupola Māja

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.