Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Augošā Lampa

BB Little Garden

Augošā Lampa Šis projekts ierosina atbalstīt šo jauno lietojumu, kas nodrošina pilnīgāku maņu gatavošanas pieredzi. BB Mazais dārzs ir izstarojoša spuldze, kas vēlas pārskatīt aromātisko augu vietu virtuvē. Tas ir apjoms ar skaidrām līnijām kā īsts minimālisma objekts. Gluds dizains ir īpaši pētīts, lai pielāgotos dažādiem iekštelpu apstākļiem un virtuvei pievērstu īpašu piezīmi. BB Mazais dārzs ir ietvars augiem, tā tīrā līnija tos palielina un netraucē lasīt.

Projekta nosaukums : BB Little Garden, Dizaineru vārds : Martouzet François-Xavier, Klienta vārds : Hall Design.

BB Little Garden Augošā Lampa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.