Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ziņojumu Karte

Standing Message Card “Post Animal”

Ziņojumu Karte Ļaujiet dzīvnieku izstrādājumu komplektam piegādāt jūsu svarīgos ziņojumus. Rakstiet savu ziņojumu pamattekstā un pēc tam nosūtiet to kopā ar citām aploksnes iekšpusē esošajām daļām. Šī ir jautra ziņojumu karte, kuru saņēmējs var salikt kopā un parādīt. Piedāvā sešus dažādus dzīvniekus: pīli, cūku, zebru, pingvīnu, žirafi un ziemeļbriežus. Dzīve ar dizainu: kvalitatīviem dizainparaugiem ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu.

Projekta nosaukums : Standing Message Card “Post Animal”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Ziņojumu Karte

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.