Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Radošs Biroja Interjera Dizains

Reckitt Benckiser office design

Radošs Biroja Interjera Dizains Klienta pieprasījums bija plānot pilnīgi nepārtrauktu, atvērtu, modernu biroju. Tika paturēts prātā, ka apgaismojums ir ļoti labs un optiski izmanto visas lieliskās telpas. Ēdamistabas un atvērtās virtuves sadaļa mēs centāmies panākt, lai darbinieki justos kā moderns kafijas veikals. Pēc iepazīstināšanas ar jauno RB komandu, bēniņu vidi un firmas zīmolu krāsas vienbalsīgi nobalsoja par ielu mākslas stila interjeru.

Projekta nosaukums : Reckitt Benckiser office design, Dizaineru vārds : Zoltan Madosfalvi, Klienta vārds : .

Reckitt Benckiser office design Radošs Biroja Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.