Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Karote, Dāvana

Naming Spoon

Karote, Dāvana Nosaukuma karote radās no nepieciešamības piedāvāt modernu un populāru karotes alternatīvu tradicionālajām kristību dāvanām. Es gribēju izveidot karoti, kuru varētu personalizēt un nosaukt par “Nosaukuma karoti”. Nosaukšanas ceremonijas pēdējā laikā ir palielinājušās. Es gribēju izveidot priekšmetu “Nosaukšanas karote”, kas tiks dāvināts nosaukšanas ceremonijā vai kristībās. Katra “Nosauktā karote” ir unikāla, un to var personalizēt ar saņēmējiem “Dzimšanas akmens” un iniciēt, un to var uzrādīt kā mantojumu ģimenēm mantojums.

Projekta nosaukums : Naming Spoon, Dizaineru vārds : Katherine Alexandra Brunacci, Klienta vārds : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Karote, Dāvana

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.