Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārstrādātas Rotas

Clairely Upcycled Jewellery

Pārstrādātas Rotas Skaists, dzidrs, pārstrādāts dārglietas, kas izstrādāts, neizmantojot Claire de Lune lustras ražošanas atkritumus. Šī līnija ir izveidojusies ievērojamā skaitā kolekciju - visi stāsti, kas atspoguļo ļoti personiskus skatienus, nonāk dizainera filozofijā. Caurspīdīgums ir būtiska pašu dizaineru filozofijas sastāvdaļa, un to atspoguļo izvēlētā akrila izvēle. Izņemot izmantoto spoguļakrilu, kas pats atspoguļo gaismu, materiāls vienmēr ir caurspīdīgs, krāsains vai dzidrs. Kompaktdisku iesaiņojums pastiprina atkārtotas izvietošanas jēdzienus.

Projekta nosaukums : Clairely Upcycled Jewellery , Dizaineru vārds : Claire Requa, Klienta vārds : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Pārstrādātas Rotas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.