Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sānu Galds

Chandelier table

Sānu Galds Dekoratīvs sānu galds. Šis delikātais galds ir ideāls Klēras de Lūnas lustras pavadonis un papildinošs partneris. Tādējādi tā nosaukums ir "Lustras galds". Tā "gandrīz tur" kvalitāti uzsver smalkais gravējums, kas atgādina mežģīnes. Tāpat kā vairumam ACCENT izstrādāto produktu, tas tiek piegādāts bez iesaiņojuma, tāpēc galapatērētājam ir nepieciešama zināma montāža - atgādinājums par CO2 samazināšanu kā neatņemamu dizaina apsvērumu. Skaists un noderīgs papildinājums jebkurai guļamistabai vai viesistabai.

Projekta nosaukums : Chandelier table, Dizaineru vārds : Claire Requa, Klienta vārds : Accent Aps.

Chandelier table Sānu Galds

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.