Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Saliekamais Velosipēds

DONUT

Saliekamais Velosipēds Viegli saliekama velosipēda koncepcija, kas saliekama riņķveida rāmī, bez velosipēda detaļu izvirzīšanas ārpus rāmja. Velosipēds pēc salocīšanas izskatās kā aplis, kuru var viegli nēsāt, uzglabāt un novietot. Šim velosipēdam ir apaļš alumīnija sakausējuma rāmis, kas ņem braucēja slodzi. Priekšējās un aizmugurējās dakšas ir pagrieztas pret riņķveida rāmi. Šim velosipēdam ir cauruļveida pedālis, kurš slīd, kā arī rotē kloķa iekšpusē. Ķēdes un pārnesumu apvienojums piedziņas tiek izmantotas, lai pārnestu kustību uz aizmugurējo riteni. Regulējams sēdeklis un rokturis ar GPS, mūzikas atskaņotāju un ciklometru.

Projekta nosaukums : DONUT, Dizaineru vārds : Arvind Mahabaleshwara, Klienta vārds : .

DONUT Saliekamais Velosipēds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.