Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Keramikas Flīzes

eramosa

Keramikas Flīzes Eramosa: vīrišķīgi… Sērija ar dabīgiem un siltiem krāsu toņiem, satur maigu un patīkamu kontrastu un ar plašu lietošanas diapazonu izgaismo dažādas iespējas. Sērija, kas saglabā dabiskumu līdz pēdējam punktam ar smalkgraudainu skatu sienas 21 x 63 un 40 x 40 grīdas flīžu izmēriem, kas tiek izgatavoti, laboti, un iemieso visas digitālās tehnoloģijas priekšrocības. 21x63 izmēra Edera un Leaf dekori sērijas vienkāršībai piešķir dinamiku.

Projekta nosaukums : eramosa, Dizaineru vārds : Bien Seramik Design Team, Klienta vārds : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Keramikas Flīzes

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.