Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Keramikas Flīzes

elhamra

Keramikas Flīzes Īpašās līnijas, kuras ir pelnījušas pili Projektējot pēc Elhamras pils iedvesmas, kas tiek raksturota kā sapņu pilu atspoguļojums reālajā pasaulē 1001 nakts pasakā, ir viens no vislabāk sasniegtajiem piemēriem, kas izveidots ar digitālo tehnoloģiju, parādoties trīsdimensiju faktūrās un izmēros. ar izmēriem 30 x 60 cm; tirkīza, gaiši tirkīza un balta. Elhamra pamatkrāsas papildina ar dekoriem vienādās krāsās. Elhamra ir unikāla izvēle, lai izveidotu pirtis, kas atgādina pilis…

Projekta nosaukums : elhamra, Dizaineru vārds : Bien Seramik Design Team, Klienta vārds : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Keramikas Flīzes

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.